• 12345678910
 • ŞİLE

  ŞİLE'DE TAŞ OCAĞINA HAYIR DİYORUZ

  İstanbul'a yaklaşık 100-150 kilometre yakınlıkta bulunan ormanlarıyla şehirdekilere nefes alabilecekleri bir yer sunan Şile'de yapılması planlanan taş ocağı için vatandaşlar harekete geçti.

  Şile’nin Tekeköy mevkiine yapılmak istenen taş ocağı için orman alanı seçilmiş ve bölge halkı bu taş ocağına karşı olduğunu dile getirmişti.

  Devamı...

 • HAYDİ ŞİLE FİDAN DİKMEYE

  HAYDİ ŞİLE FİDAN DİKMEYE

  Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından başlatılan "Geleceğe Nefes" başlıklı fidan dikme kampanyasına her kesimden milyonlarca vatandaş yoğun ilgi gösteriyor.

  Türkiye genelinde ağaç ve orman sevgisini geliştirmek, toplumun bütün kesimlerinin çevreye olan duyarlılıklarına katkı sağlamak, çıkan orman yangınları neticesinde zarar gören alanların yeniden ağaçlandırma çalışmalarını dünyaya duyurmak,11 milyon fidanı toprakla buluşturarak Guinness Rekorlar Kitabı‘na girmek için başlatılan,

  Devamı...

 • DSİ

  DSİ'DEN AĞVA'YA DEV BARAJ

  Şile- Ağva yakınlarında kurulacak Sungurlu Barajı için yeni çevresel etki değerlendirmesi (ÇED) raporu hazırlandı. Yeni baraj, yaklaşık 5 yılda tamamlanacak ve 263 milyon 82 bin TL'ye mal olacak.

  Devamı...

 • ŞİLE BALİBEY İLKOKULU

  ŞİLE BALİBEY İLKOKULU'NDAN MUTLULUĞA BİR OYUNCAK

  Şile Balibey İlkokulu eğitim kadrosu ve Okul aile birliği kanalıyla çocuklarda paylaşma bilincinin oluşmasına katkı sağlayıp onları mutlu eden çocukların eğitimine olduğu kadar,

  Devamı...

 • CUMHURİYETİMİZİN 96 .YILI KUTLAMA PROGRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİ İLE BAŞLADI

  CUMHURİYETİMİZİN 96 .YILI KUTLAMA PROGRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİ İLE BAŞLADI

  Cumhuriyet Bayramı Kutlama Programı çerçevesinde bugün saat 13:00 de Şile Belediye Meydanında Çelenk Sunma Töreni gerçekleşti .Şile Kaymakamı İbrahim Süha Karaboran ,Şile Garnizon Komutanı Hava Kıdemli Albay Ali Beşir ve Şile Belediyesi Başkan İlhan Ocaklı ,Kurum Amirleri ,Siyasi Parti İlçe Başkanları ,STK Temsilcileri .Öğretmen Ve öğrencilerin de hazır bulunduğu programda Çelenk sunma töreninin ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunması ile yarın Şile Spor Stadında saat 10:00 gerçekleşecek Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına davetin ardından  son buldu.

  Devamı...

 • ŞİLE DEVLET HASTANESİ HASTA HAKLARI GÜNÜNDE

  ŞİLE DEVLET HASTANESİ HASTA HAKLARI GÜNÜNDE 'ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞMALAR YAPIYORUZ'

  Şile Devlet Hastanesi Başhekimi Ömer Akyol ve ekibi  'HASTA HAKLARI GÜNÜNDE'hastaların kendilerine sunulan sağlık hizmetinden daha kaliteli bir şekilde yararlanabilmeleri için bilgilendirme, hak ve sorumlulukları hakkında bilgiler aktardı.Hastaları ziyaret ederek sorunları olup olmadığını, beklentilerini sordu. Çözüm odaklı çalışmalar yapıyoruz. Daha iyi hizmet vermek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz" dedi.

  Devamı...

 • ÇAĞDAŞ TÜRKİYE

  ÇAĞDAŞ TÜRKİYE'NİN GELECEK GÜVENCESİ FARK YARATMAYA DEVAM EDİYOR

  Şile Turizm Kültür ve Tanıtma Derneği Başkanı Tümay İmamoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Fark Yaratanlar Programına katılan ÇYDD Şile Şube Başkanı Serpil Gür Derneğin Şile’ deki çalışmalarından bahsetti .

  Devamı...

 • CHP

  CHP'YE İŞTAH MI KABARDI

  Kazanılmış bir Büyükşehir Belediyesi ile birlikte CHP Şile İlçe Örgütünün seçim sonrası hareketlenmesi beklenirken, bu denli sessiz kalması düşündürücüdür.

  Devamı...

 • CUMA VE PAZAR GÜNÜ TAZE ÜRÜNLERİ İLE ŞİLE YERYÜZÜ PAZARI ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR

  CUMA VE PAZAR GÜNÜ TAZE ÜRÜNLERİ İLE ŞİLE YERYÜZÜ PAZARI ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR

  “İstanbul’un en değerli ve verimli toprakları olan Şile’mizde ,kendi ürettikleri ürünleri satan iyi, temiz, olarak üretilmiş ürünler ,mevsimsel, yöresel ve sürdürülebilir tarım metotları ile üretilmiş ürünler her Cuma ve Pazar günü ziyaretçilerini bekliyor.

  Devamı...

 • BİR TIKLA KARNINI DOYUR

  BİR TIKLA KARNINI DOYUR 'e-DOYUR

  Bizim FM Şile Radyosunun Sevilen Program Yapımcısı Savaş Çetin Show’’la Savaş Zamanı Programına Işık Üniversitesinin girişimci öğrencileri e.doyur kurucularından Makine Mühendisliği  son sınıf öğrencisi  Mehmet Yangel ve Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisi Gözde Gökyokuş ‘u ağırladı.

  Devamı...

 • 12345678910