«Önceki 123456
 • KÖPEK HASTALANDI !DOKTOR SAHİBİNE NE YAZDI !

  KÖPEK HASTALANDI !DOKTOR SAHİBİNE NE YAZDI !

  Belçika'nın Flaman kesiminde bir aile hekiminin, köpeği hasta olan bir çalışan için verdiği "14 gün işe gidemez" raporu tartışmalara neden oldu.

  Devamı...

 • BARIŞ VE ULUSLARARASI ANLAYIŞ İÇİN YELKEN

  BARIŞ VE ULUSLARARASI ANLAYIŞ İÇİN YELKEN

  Çeşitli meslek gruplarından oluşan 11 kişilik mürettebatı bulunan gemi, şu anda İstanbul’un kuzey noktası olan Rumelifeneri’ne ulaştı. Bakımı yapıldıktan sonra İstanbul Boğazı’nı geçecek.Antik dönemlerden esinlenerek kamıştan yapılan geminin, İstanbul ve Çanakkale Boğazı’nı geçtikten sonra Ege Denizi’ne açılması bekleniyor.

  Devamı...

 • 50 YIL ÖNCE YAZILMIŞ MEKTUP BULUNDU

  50 YIL ÖNCE YAZILMIŞ MEKTUP BULUNDU

  ABD'nin Alaska eyaletindeki Shishmaref şehrinde, avda kullanmak için çıra ve odun toplayan Tyler Ivanoff, bir şişe içerisine konulmuş mektup buldu.

  Devamı...

 • MÜZİK ZEVKİNİZ ZEKANIZ HAKKINDA NE DİYOR ?

  MÜZİK ZEVKİNİZ ZEKANIZ HAKKINDA NE DİYOR ?

  BLİM İNSANLARI ARAŞTIRDI !

  Devamı...

 • EĞİTİM DEĞİL ADETA ÇİN İŞKENCESİ

  EĞİTİM DEĞİL ADETA ÇİN İŞKENCESİ

  Çin'de 5 yaşındaki bir çocuk için hazırlanan 15 sayfalık özgeçmişte, 5 yaşındaki çocuğun 'kendisine güvenen' bir birey olduğu ifade ediliyor, bugüne kadar 10.000 kitap okuduğu, haftada üç İngilizce kompozisyon yazdığı iddia ediliyor. Özgeçmiş, sosyal medyada Çin'deki özel okulların öğrenci seçme sisteminin sorgulanmasına da neden olmuş durumda.

  BBC Türkçe'nin haberine göre; Çin'de 5 yaşındaki bir çocuk için hazırlanan ve çocuğun o güne kadarki başarılarını sıralayan özgeçmiş,sosyal medyada viral olup ülkedeki özel okul sisteminin çocukları bu kadar erken yaşta yoğun bir rekabetin içine itmesinin ne derece doğru olduğu konusunu tartışmaya açtı.

  Devamı...

 • DÜNYA

  DÜNYA'NIN EN İYİ ÜNİVERSİTELERİ AÇIKLANDI

  İLK BİNDE TÜRKİYE'DEN ÜNİVERSİTELER VAR !

  Devamı...

 • BİLGİSAYAR VE AKILLI TELEFONLARINIZIN KAMERA VE MİKRAFONLARINI BANTLAYIN!

  BİLGİSAYAR VE AKILLI TELEFONLARINIZIN KAMERA VE MİKRAFONLARINI BANTLAYIN!

  RUSYA'DAN KORSAN SALDIRILARA KARŞI UYARI

  Rus hükümetine bağlı kalite kontrol kurumu Roskaçestvo, kişisel bilgisayarların ve akıllı telefonların korsan saldırısından korunması için bir dizi tavsiye yayınladı. Dikkat çekici bir tavsiye ise, kullanılmadıkları zamamanlarda kamera ve mikrofonların bantla kapatılması yönünde.

  Kişisel bilgisayarların ve akıllı telefonların korsan saldırısından korunması için uyarıda bulunan Rus hükümetine bağlı kalite kontrol kurumu Roskaçestvo, bilgisayarların kullanılmadıkları zamamanlarda kamera ve mikrofonların bantla kapatılmasını önerdi.

  Devamı...

 • SOSYAL MEDYA SİZİ GİZLİCE GÖZETLİYOR!

  SOSYAL MEDYA SİZİ GİZLİCE GÖZETLİYOR!

  DİKKAT GÖZETLENİYORSUNUZ !

  ABD’nin kamu aleyhine faaliyetlerini deşifre ederek dünyada büyük yankı uyandıran Edward Snowden, “Önümüzdeki haftalarda Facebook, Instagram ve Youtube’un sizi nasıl casus gibi izlediklerini ve sizin hakkınızda ne kadar bilgi sahibi olduklarını nasıl sınırlandıracağınızın yollarını açıklayacağım. Onları kullanıyorsanız, gözünüz açık olsun” ifadelerini kullandı.

  Geçmişte ABD Ulusal Güvenlik Dairesi'nde (NSA) sistem analisti olarak çalışan Snowden, Facebook'un kullanıcılarını gizlice izlediğini iddia etti.

  Devamı...

 • SUUDİ ARABİSTAN

  SUUDİ ARABİSTAN'DAN KADINLARA YENİ AÇILIMLAR

  ERKEK REFAKATÇİ OLMADAN ARAÇ KULLANABİLECEKLER.

  Devamı...

 • ALİBABA

  ALİBABA'NIN KURUCUSU JACK MA 'DAN BAŞARILI OLMAK İÇİN TAVSİYELER

  ALİBABA’NIN KURCUSU JACK MA’DAN BAŞARILI OLMANIN 10 KURALI 

  Devamı...

 • «Önceki 123456