• «Önceki 12345678910
 • GÜZELLER GÜZELİ BİR YARIŞMA EN GÜZEL BUZAĞI SEÇİLECEK

  GÜZELLER GÜZELİ BİR YARIŞMA EN GÜZEL BUZAĞI SEÇİLECEK

  Şile Kaymakamlığı Şile İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünün düzenlediği 2.GELENEKSEL BUZAĞI GÜZELLİK YARIŞMASI'NA  tüm halkımız davetlidir .

  Devamı...

 • ŞİLE ARKADAŞ CANLI HAKLARI DERNEĞİ ŞİLE KAYMAKAMI MEHMET NEBİ KAYA

  ŞİLE ARKADAŞ CANLI HAKLARI DERNEĞİ ŞİLE KAYMAKAMI MEHMET NEBİ KAYA'YI ZİYARET ETTİ

  Arkadaşlar Canlı Hakları Derneği Başkan Ozulay Ozulu ve yöneticileri bugün ŞİLE İlçe Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya 'yı makamında ziyaret ederek derneğin kuruluş nedeni ve amaçları hakkında bilgi verdi.

  Devamı...

 • TADINA DOYULMAYAN FESTİVAL 1. ŞİLE PALAMUT FESTİVALİ 15 EKİM

  TADINA DOYULMAYAN FESTİVAL 1. ŞİLE PALAMUT FESTİVALİ 15 EKİM 'DE KİMSEYE SÖZ VERMEYİN

  Şile Belediyesi tarafından bu yıl ilk düzenlenecek olan 1. Şile Palamut Festivali 15 Ekim tarihinde birbirinden güzel etkinliklerle başlıyor. Balıkçılık kültürüne, balığın faydalarına ve palamut balığının en verimli adresi olan Şile’deki önemine saygı duruşu olacak festivalde söyleşiler, dans gösterimleri, müzik dinletileri ve çok sayıda atölye yer alacak.

  Devamı...

 • İSTANBUL

  İSTANBUL 'UN CENNET İLÇESİ ŞİLE 'ŞİLE BEZİ KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİNE HAZIR '

  Doğal güzellikleri, kültürel geçmişi ve tarihi dokusu ile İstanbul’un yanı başındaki cenneti Şile, 1 – 7 Ağustos tarihleri arasında 33. Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali’ne ev sahipliği yapacak.  

  Devamı...

 • ŞİLE

  ŞİLE'DE AÇIK HAVA SİNEMA GÜNLERİ BAŞLIYOR

  Şile'de Açık havada sinema keyfi bu akşam başlıyor.Bu akşam saat 21:00 Rafadan Tayfa Göbekli Tepe Çizgi Filmi Taş Mektepte siz değerli seyircilerini bekliyor.

  Devamı...

 • EREN ERDEM

  EREN ERDEM'E DERT YANAN ŞİLELİ ÇİTFÇİ: "BU GİDİŞLE 10 LİRAYI GÖRÜR EKMEK"

  İstanbul'un Şile ilçesinde köyleri ziyaret eden CHP Parti Meclis (PM) Üyesi Eren Erdem'e maliyetlerle ilgili dert yanan buğday üreticisi bir çiftçi, gübre ve mazot fiyatlarındaki artışa dikkat çekerek, "Burada en fazla tarlayı ben ekiyorum. Ama Büyükşehir Belediyesi bana gübre ile fideyi vermeseydi ben ekmeyecektim. Zarar ediyordum. Bu gidişle ekmek 10 liranın altında olmaz. İnan 10 lirayı görür ekmek. Olmaz yani" dedi.

  Devamı...

 • ŞAMPİYONLUK KUTLAMASINA HAZIR MISIN ŞİLE !

  ŞAMPİYONLUK KUTLAMASINA HAZIR MISIN ŞİLE !

  Şile Belediyesinin Organize ettigi Belediye  Başkanımız
  İlhan Ocaklı'nın teşrifleriyle Şilespor un Şampiyonluk kutlaması olacak
  Bugün Şile Kent Meydanında  saat.21.00 de gerçekleşecek kutlamaya herkez davetlidir

  Devamı...

 • KADIN EMEĞİ PAZARI ŞİLE

  KADIN EMEĞİ PAZARI ŞİLE'DE

  8-28 Temmuz tarihleri arasında Şile'de gerçekleşecek Kadın Emeği Pazarı için başvurular başlıyor.

  Devamı...

 • ŞİLE

  ŞİLE'DE BAL GİBİ MERKEZ 'ŞİLE'DE ARICILIK MERKEZİ AÇILDI'

  İBB, Şile Belediyesi ve 7 köyün birleşimiyle kurulan Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nin iş birliğiyle kurulan ‘Şile Arıcılık Merkezi’ açıldı. Yeniköy’deki merkez, köyde yaşayan çocukların kestiği kurdele ile hizmete girdi. Göreve geldikleri andan itibaren üreticilere; tarım, hayvancılık, balıkçılık ve arıcılık konularında destek sunduklarının altını çizen İmamoğlu, “Burada attığımız adım, burada duyurduğumuz arıcının sözü, arıcının talebi, bala olan ilgi, sağlıklı bal üretimine olan titizliğimizi buradan duyurduğumuz zaman, bu İstanbul'umuzdan bütün ülkeye, bütün üreticilere, bütün yöneticilere makul bir biçimde dağılacaktır, diye düşünüyorum” dedi.

  Devamı...

 • ŞİLE

  ŞİLE 'DE BAHAR VAKTİ 1 BAHAR VE UÇURTMA FESTİVALİ YARIN ŞİLE ETKİNLİK ÇAYIRINDA

  4 mevsim yaşanabilir Şile mottosu ile yola çıkan Şile Belediyesi, bahar mevsiminin bir başka havaya büründürdüğü Şile ilçesine yakışır bir festival düzenlemeye hazırlanıyor.
  Şile Belediyesi tarafından düzenlenen festivalde birbirinden farklı etkinlik, atölye ve aktivitelerin yer alırken festivale katılan misafirler Türkan Kandıralı İle Bahar Konseri ve gün boyu DJ Performansı ile festival boyunca müziğe doyacak.

  Devamı...

 • «Önceki 12345678910