«Önceki 12345678910
 • KARADENİZ

  KARADENİZ 'E SEL İSTANBUL'A MONT UYARISI

  İstanbul'da hava sıcaklığında 10-12 derece düşüş yaşanacağını belirten Meteoroloji Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi Güven Özdemir, Karadeniz bölgesi için de sel uyarısında bulundu.

  Devamı...

 • KAYIP KİTABEYİ İBB SATIN ALDI YENİ KURULACAK KENT MÜZESİNDE SERGİLENECEK

  KAYIP KİTABEYİ İBB SATIN ALDI YENİ KURULACAK KENT MÜZESİNDE SERGİLENECEK

  İBB, Şile Bozgoca Camii’nin yurt dışına çıkarılmış kayıp kitabesini Hollanda'da 17 Eylül günü düzenlenen müzayedede 4 bin 600 avroya satın aldı. Kayıp kitabe önümüzdeki hafta İstanbul’a getirilerek yeni kurulacak İstanbul Kent Müzesi’nde sergilenecek.

  Devamı...

 • ‘ASKIDA FATURA’ DAYANIŞMASI DÜNYA GÜNDEMİNDE:DESTEK 41 MİLYONA ULAŞTI

  ‘ASKIDA FATURA’ DAYANIŞMASI DÜNYA GÜNDEMİNDE: DESTEK 41 MİLYONA ULAŞTI

  İBB’nin, ‘Askıda Fatura’ projesi Türkiye’deki yardımseverlerin desteğiyle 41 Milyon TL’lik dev bir dayanışmaya dönüştü. Rakam her geçen gün daha da artıyor. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, “İstanbul’da kimseyi darda bırakmayacağız” diyerek duyurduğu iyilik hareketine dünyanın da ilgisi sürüyor. Proje 6. Ödülünü ABD’den aldı.

  Devamı...

 • İSTANBUL VALİLİĞİ DUYURDU

  İSTANBUL VALİLİĞİ DUYURDU 'PAZAR GÜNÜ KAPANACAK YOLLAR'

  İstanbul Valiliği, 19 Eylül Pazar günü Kadıköy Yarı Maratonu nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacağını belirterek, alternatif güzergahları açıkladı.

  Devamı...

 • HES UYGULAMASINDA YENİ DÖNEM

  HES UYGULAMASINDA YENİ DÖNEM

  Sağlık Bakanlığı'nın Hayat Eve Sığar (HES) uygulamasına, Kovid-19 aşılarının hangi ülkelerde geçerli olduğuna ilişkin yeni bir alan eklendi.

  Devamı...

 • GAZİLERDEN İMAMOĞLU’NA

  GAZİLERDEN İMAMOĞLU’NA 'MÜDÜRLÜK'TEŞEKKÜRÜ

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “19 Eylül Gaziler Günü” öncesinde, gazi dernekleri yöneticileriyle bir araya geldi. Yöneticileri Saraçhane’deki ana yerleşkede ağırlayan İmamoğlu, “En zor anların temsilcileri bizim gazilerimiz, şehit ailelerimiz. O en zor anları temsil eden insanları görmek, bizim yaptığımız işin aslında ne kadar mühim olduğunu, ne kadar sorumlu olduğumuzu ve kamusal görev açısından işimizi çok iyi yapmak zorunda olduğumuzu gösteriyor” dedi. Gaziler, İmamoğlu’na, İBB bünyesinde Şehit Yakınları ve Gazilerle İlişkiler Şube Müdürlüğü kurulmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

  Devamı...

 • ESNAF PAKETİ

  ESNAF PAKETİ 'ÖNE ÇIKAN 5 MADDE '

  Milyonlarca esnaf bu haberi bekliyordu! İşte öne çıkan 5 madde...

  Devamı...

 • İMAMOĞLU

  İMAMOĞLU'NDAN YURT MÜJDESİ

  İmamoğlu’ndan yurt müjdesi

  Devamı...

 • YENİ BİR UZATMA YOK

  YENİ BİR UZATMA YOK

  Vergi ve prim borçları başta olmak üzere kamuya olan borçları yapılandırmak için tanınan başvuru süresi 30 Eylül’de sona erecek. Borçlarını yapılandırmak isteyenlerin iki hafta içinde başvurmaları gerekiyor. Başvuru süresi ve ilk taksit süresinde daha önce bir ay uzatma yapıldığı için yeni bir uzatma yapılmayacak. Habertürk’ten Ahmet Kıvanç’ın haberi

  Devamı...

 • «Önceki 12345678910