«Önceki 12345678910
 • YÜKSEK KESİMLERDE KAR BEKLENİYOR

  YÜKSEK KESİMLERDE KAR BEKLENİYOR

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Orta ve Doğu Akdeniz, İç Anadolu'nun doğusu, Batı Karadeniz kıyıları, Orta ve Doğu Karadeniz (Amasya dışında),Doğu ve Güneydoğu Anadolu ve İstanbul, Kocaeli, Yalova, Sakarya ve Karaman çevreleri ile Kırklareli, Muğla'nın güney ve Antalya'nın batı kıyılarının yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

  Devamı...

 • KORONA AŞISININ UYGULAMALARI 12 ŞEHİRDE 25 MERKEZDE DEVAM EDİYOR

  KORONA AŞISININ UYGULAMALARI 12 ŞEHİRDE 25 MERKEZDE DEVAM EDİYOR

  Sağlık Bakanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, 15 Eylül’de ülkemizde Faz 3 çalışmalarına başlanan Çin menşeli Covid-19 aşısı, sağlık çalışanlarından sonra gönüllü vatandaşlar üzerinde de uygulanmaya başlıyor.

  Devamı...

 • DAYANIŞMA İLE İYİLEŞECEĞİZ

  DAYANIŞMA İLE İYİLEŞECEĞİZ

  Mansur Yavaş'tan büyük hizmet!

  Devamı...

 • KANDİLLİ’YE YAPI LABORATUVARI KURULACAK

  KANDİLLİ’YE YAPI LABORATUVARI KURULACAK

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile protokol imzalayan Boğaziçi Üniversitesi arasında imzalanan protokol sonrası kurulacak yapı laboratuvarının ihalesi yapıldı. 30 Eylül 2020 tarihinde düzenlenen ihalenin sonucu, 9 Kasım 2020 tarihinde ilan edildi. Sonuca göre laboratuvarın yapımını, 13 milyon 173 bin TL’ye Ufuk Proje Mühendislik Mimarlık İnşaat Şirketi üstlendi. Boğaziçi Üniversitesi’nin firma ile imzaladığı sözleşmeye göre, ihale kapsamındaki işler, 29 Aralık 2021 tarihine kadar tamamlanacak. Yaklaşık 3 bin metrekarelik arazi üzerine inşa edilecek laboratuvar 2 bloktan oluşacak; bir bodrum olmak üzere 5 katlı yapılacak. Kurulacak laboratuvar, “Yapı Laboratuvar Binası” olarak adlandırıldı.

  Devamı...

 • 2 HAFTA SONRA DÜŞÜŞ OLMAZSA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞININ KAPSAMI GENİŞLEYECEK

  2 HAFTA SONRA DÜŞÜŞ OLMAZSA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞININ KAPSAMI GENİŞLEYECEK

  Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulunun tavsiyeleri doğrultusunda, koronavirüse karşı getirilen kısıtlamaların etkisi 14 gün takip edilecek, virüsün yayılma hızı yavaşlamazsa, kademeli olarak yeni yasaklar devreye girecek.

  Devamı...

 • 'MASKE İNDİRME CAN ALMA'

  PAZARLAR İÇİN YENİ UYGULAMA

  Devamı...

 • YENİ KISITLAMALAR CUMA GÜNÜ 20:00

  YENİ KISITLAMALAR CUMA GÜNÜ 20:00'DE YÜRÜRLÜĞE GİRECEK

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı koronavirüs önlemlerine dönük detaylar İçişleri Bakanlığı’nın genelgesiyle kamuoyuyla paylaşıldı.

  Devamı...

 • 250 İTFAİYE ERİ ALINACAK

  250 İTFAİYE ERİ ALINACAK

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye İtfaiye Yönetmeliği hükümlerine göre belirtilen münhal kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacak.

  Devamı...

 • KABİNE TOPLANIYOR BAZI YASAKLARIN ÇIKMASI BEKLENİYOR

  KABİNE TOPLANIYOR BAZI YASAKLARIN ÇIKMASI BEKLENİYOR

  Kabine toplanıyor: Hangi yeni tedbir ve yasaklar masada?

  Cumhurbaşkanlığı Kabinesi artan koronavirüs vakalarına karşı alınacak önlemleri de görüşmek üzere toplanıyor. Toplantıdan bazı yeni yasakların çıkması bekleniyor.

  Toplantıda başta Covid-19 olmak üzere ülke gündemindeki çeşitli konular ele alınacak. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın da bir sunum yapması öngörülen toplantıda, Covid-19 tedbirleri, artan vaka ve ölüm sayıları ile son durumun masaya yatırılacağı tahmin ediliyor.

  Devamı...

 • İBB

  İBB'DEN YENİ KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Covid 19 salgınının en yoğun yaşandığı İstanbul’da, yaygınlığın artmasını önlemek amacıyla 19 Kasım Perşembe gününden itibaren uygulanacak tedbirleri açıkladı.

  Devamı...

 • «Önceki 12345678910