• «Önceki 12345678910
 • İMAMOĞLU’NDAN “EKMEK” AÇIKLAMASI: “YOKSULLUKLA MÜCADELEDE HİÇBİR ENGEL TANIMAYACAĞIZ”

  İMAMOĞLU’NDAN “EKMEK” AÇIKLAMASI: “YOKSULLUKLA MÜCADELEDE HİÇBİR ENGEL TANIMAYACAĞIZ”

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, gazetecilerin, mobil büfelerde halk ekmek satışıyla ilgili yaşanan karmaşayla ilgili sorusuna, “Tarım Bakanlığı’nın bu süreci ifade etmediğini açıklaması, sorunu şimdilik çözmüştür. Ama ekmek davası, yoksullukla mücadele konusunda hiçbir engel tanımayacağımızı da tüm İstanbul halkına duyuralım” yanıtını verdi.

  Devamı...

 • CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN

  CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'RESTORANLAR İÇİN VERİLERE GÖRE GEREKİRSE ESNEME YAPABİLİRİZ'

  Erdoğan: 2023'ten önce erken seçim söz konusu değildir

  Devamı...

 • İSKİ SON YAĞIŞLARLA BARAJLARDA DOLULUK ORANLARINI AÇIKLADI

  İSKİ SON YAĞIŞLARLA BARAJLARDA DOLULUK ORANLARINI AÇIKLADI

  İSKİ verilerine göre İstanbul'da barajların doluluk oranı yüzde 31'in üzerine çıktı. Yüzde 19.16'ya kadar gerileyen baraj doluluğu son dönemdeki yağışların etkisiyle 12 puana yakın artış gösterdi.

  Devamı...

 • BAKAN KOCA

  BAKAN KOCA'DAN AŞI AÇIKLAMASI

  Bilim Kurulu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında saat 17:00'de video konferans yöntemiyle toplandı. Toplantının ardından Bakan Koca yazılı açıklamada bulundu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi;

  Devamı...

 • KİRASI 100 TL

  KİRASI 100 TL 'İHTİYAÇ SAHİPLERİNE 100 TL' DEN KİRALANACAK

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, Mamak Eserkent Sosyal Konutları'nı yenileyerek aylık 100 liradan kiraya sunacak. Konutların, ekonomik durumu olmayan 65 yaş üstü vatandaşlar ve yeni evli çiftlere kiralanacağı, evli çiftlerin üzerinde gayrimenkul olmaması gerektiği öğrenildi

  Devamı...

 • ZİRAİ DON TEHLİKESİNE KARŞI DİKKATLİ VE TEDBİRLİ OLUNMALI

  ZİRAİ DON TEHLİKESİNE KARŞI DİKKATLİ VE TEDBİRLİ OLUNMALI

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün değerlendirmelerine göre; 21 Ocak Perşembe günü sabah saatlerine kadar tarımsal faaliyetlerin yapıldığı alanlarda zirai don beklendiğinden dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

  Devamı...

 • YARINDAN İTİBAREN ECZACILAR AŞI YAPTIRABİLECEK

  YARINDAN İTİBAREN ECZACILAR AŞI YAPTIRABİLECEK

  Türk Eczacıları Birliği (TEB), en geç yarın (21.01.2021) itibariyle ve 15 gün boyunca eczane çalışanlarının ve Eczacılık Fakülteleri stajyer öğrencilerinin aşı yaptırabileceğini duyurdu.

  Devamı...

 • SESLİ KİTAP DİNLEME ORANI PANDEMİDE ZİRVE YAPTI

  SESLİ KİTAP DİNLEME ORANI PANDEMİDE ZİRVE YAPTI

  Sesli kitaplar günlük yaşamın vazgeçilmezi haline geldi. İşlevselliği birer ilke haline getiren herkes bir yandan ev işi, spor yaparken, toplu taşımada giderken ya da araç kullanırken bir yandan da kitap dinliyor. Sesli kitapları deneyimleyen kitapseverler, günlük hayatın getirdiği koşturmaca içinde onlarca kitabı bitirebiliyor. 

  Devamı...

 • İMAMOĞLU

  İMAMOĞLU 'BİR AYDA YÜZDE 4'LÜK SU TASARRUFU SAĞLADIK

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) verilerine göre, bugün öğle saatlerinden itibaren yağmur şeklinde başlaması beklenen yağışların, ilerleyen saatlerde karla karışık yağmura döneceği, akşam saatlerinden itibaren ise rüzgârın kuzeyli yönlerden kuvvetlenmesi ile birlikte kuvvetli yağışı şeklinde devam edeceği tahmin ediliyor. İBB ekipleri buzlanma gibi olumsuz hava koşullarına karşı önlemlerini aldı.

  Devamı...

 • İSTANBUL VALİLİĞİNDEN BUZLANMA VE DON UYARISI

  İSTANBUL VALİLİĞİNDEN BUZLANMA VE DON UYARISI

  İstanbul Valiliği, gece ve yarın sabah saatlerinde buzlanma ve don beklendiğini belirterek, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı tedbirli olunmasını istedi.

  İstanbul Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğünden alınan meteorolojik tahminlerde, kar yağışının öğleden sonra Anadolu Yakası'nda etkili olması, akşam saatlerinde kesilmesi bekleniyor.

  Devamı...

 • «Önceki 12345678910