• «Önceki 12345678910
 • AĞUSTOS

  AĞUSTOS'UN İKİ HAFTASINA DİKKAT

  Türkiye, bugünden itibaren yazın en sıcak günlerinin yaşanacağı "eyyam-ı bahur"un etkisine girecek. Ağustos'un ilk iki haftasına dikkat...

  Devamı...

 • MANAVGAT

  MANAVGAT'TA YANGIN SÜRÜYOR

  Antalya'nın Manavgat ilçesinde Yeniköy, Kalemler, Sarılar, Bahçelievler ve Sorgun bölgesinde çıkan orman yangını ikinci gününde devam ediyor. Yangın nedeniyle birçok ev yanarken, bölgelerde tahliye işlemleri gerçekleştirildi. Yangında 3 kişi hayatını kaybetti.

  Devamı...

 • HERKES BUNU KONUŞUYOR

  HERKES BUNU KONUŞUYOR'TAHAMMÜLÜMÜZ YOK'

  TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, koronavirüs vakalarındaki artışın esnafı tedirgin etmeye başladığını belirtti.

  Devamı...

 • AĞUSTOS KRİTİK BİR AY

  AĞUSTOS KRİTİK BİR AY

  ”VAKA SAYISI YÜZDE 50’DEN FAZLA ARTTI”

  Devamı...

 • İSTANBUL, “SERÇEŞME HÜNKÂR HACI BEKTAŞ VELİ FESTİVALİ’’NDE BULUŞUYOR

  İSTANBUL, “SERÇEŞME HÜNKÂR HACI BEKTAŞ VELİ FESTİVALİ’’NDE BULUŞUYOR

  İBB; barışın, hümanizmin ve eşitliğin en önemli simgelerinden Hünkâr Hacı Bektaş Veli’yi, üç günlük festivalle yad edecek. Kardeşliğin, insanlığın ve adaletin buluşması, 30 Temmuz- 1 Ağustos tarihleri arasında “Serçeşme Hünkâr Hacı Bektaş Veli Festivali”nde gerçekleşecek. Yenikapı Etkinlik Alanı’ndaki festivalde 45 usta sanatçı İstanbullularla buluşacak. Kurum tarihinde ilk kez kapsamlı bir etkinliğe ev sahipliği yapan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, festivalin ikinci gününde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ağırlayacak.

  Devamı...

 • CANKURTARANLARLA KAHVALTIDA BULUŞAN İMAMOĞLU: “SALDIRIYI KINIYORUZ"

  CANKURTARANLARLA KAHVALTIDA BULUŞAN İMAMOĞLU: “SALDIRIYI KINIYORUZ"

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, geçtiğimiz günlerde yaşanan bıçaklı saldırıyla ilgili gündeme gelen cankurtaran personeliyle Arnavutköy Karaburun Plajı’nda bir araya geldi. İBB personeli cankurtaranlara yönelik saldırıyı kınadığını belirten İmamoğlu, “Hukuki olarak haklarını arayacağız” dedi. 23 Temmuz’da Şile’de yaşanan olayda, kaymakamlık tarafından alınan yasak kararına rağmen denize girmek isteyen kişiler, 2 İBB cankurtaranını bıçakla yaralamıştı.

  Devamı...

 • METEOROLOJİ

  METEOROLOJİ'DEN UYARI GELDİ

  Normalleri 8 derece aşacak

  Devamı...

 • İBB

  İBB'DEN ÇOCUKLAR İÇİN OYNAYA OYNAYA ETKİNLİĞİ

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi, oyun oynamak, öğrenmek, eğlenmek her çocuğun hakkı dedi ve sokaklara “Oynaya Oynaya” projesiyle neşe getirdi.

  Devamı...

 • BAYRAMDA HAVA NASIL OLACAK

  BAYRAMDA HAVA NASIL OLACAK

  Meteoroloji'nin Kurban Bayramı hava durumu tahmini yayımlandı. Rapora göre, Kurban Bayramı ikinci ve üçüncü günleri, Marmara ve Karadeniz bölgelerinin yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, iç ve güney bölgelerin ise parçalı ve az bulutlu geçmesi bekleniyor. Bayramın dördüncü günü ise, Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Akdeniz'in iç kesimlerinde yer yer gök gürültülü sağanak yağış olacağı tahmin ediliyor.

  Devamı...

 • KAVRULACAĞIZ

  KAVRULACAĞIZ

  Meteoroloji Uzmanı Dr. Güven Özdemir, önümüzdeki 3-4 gün kavurucu sıcaklıkların etkili olacağını söyledi. Sıcaklıkların ülke genelinde 3-4 derece artacağını belirten Özdemir, nemin yüksek olduğu illerde hissedilen sıcaklığın 40 dereceyi aşacağını belirtti. Özdemir, özellikle 10.00 ile 17.00 saatleri arasında dışarı çıkılmaması uyarısında bulundu.

  Devamı...

 • «Önceki 12345678910