• «Önceki 12345678910
 • BU VATANI KURTARAN GERÇEK KAHRAMANLAR

  BU VATANI KURTARAN GERÇEK KAHRAMANLAR

  23 NİSAN MİLLİ EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI

  Devamı...

 • İYİ PARTİDEN KOVİD- 19 GENELGESİ

  İYİ PARTİDEN KOVİD- 19 GENELGESİ '16 MAYIS'A KADAR ERTELENDİ

  İYİ Parti'den Kovid-19 genelgesi! 16 Mayıs'a kadar kapalı ortamlarda toplu etkinlik ve program yapılmayacak

  Devamı...

 • İMAMOĞLU, 23 NİSAN’IN 101’NCİ YILDÖNÜMÜNDE TAKSİM’DEYDİ

  İMAMOĞLU, 23 NİSAN’IN 101’NCİ YILDÖNÜMÜNDE TAKSİM’DEYDİ

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 23 Nisan’ın 101’nci yıldönümünde, Taksim Cumhuriyet Anıtı’nda düzenlenen çelenk koyma törenine katıldı.

  Devamı...

 • KABİNE

  KABİNE' DE DEĞİŞİKLİK İKİ YENİ BAKANLIK KURULDU

  Uzun zamandır beklenen kabine revizyonu gerçekleşti. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın görevine son verilirken, yerine Mehmet Muş atandı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı adı altında ikiye bölündü. Bakanlığın ikiye bölünmesiyle Zehra Zümrüt Selçuk'un görevi sona ermiş oldu. Yeni kurulan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na Derya Yanık, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na ise Vedat Bilgin getirildi.

  Devamı...

 • ERDOĞAN DUYURDU

  ERDOĞAN DUYURDU 'KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ 3 AY DAHA UYGULANACAK

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kısa çalışma ödeneği uygulamasına nisan, mayıs ve haziran aylarını kapsayacak şekilde devam etme kararı aldıklarını duyurdu.

  Devamı...

 • REKABET KURUMUNDAN 32 ÜNLÜ FİRMA HAKKINDA SORUŞTURMA

  REKABET KURUMUNDAN 32 ÜNLÜ FİRMA HAKKINDA SORUŞTURMA

  Rekabet Kurumu, aralarında perakende ve gıda şirketlerinin olduğu 32 teşebbüse, iş gücüne yönelik centilmenlik anlaşmaları nedeniyle soruşturma açtı.

  Devamı...

 • İBB RAMAZANDA HER GÜN 20 BİN KİŞİLİK SICAK YEMEK DAĞITACAK

  İBB RAMAZANDA HER GÜN 20 BİN KİŞİLİK SICAK YEMEK DAĞITACAK

  İBB’den yapılan açıklamada, bu yıl pandemi kısıtlamalarının devam etmesi nedeniyle, toplu iftar ve yüz yüze kültür sanat etkinliği hizmetlerinin sunulmayacağı, ancak, pandemi koşullarına ve ramazan ayının manevi atmosferine uygun çeşitli hizmetlerin İstanbullularla buluşturulacağı belirtildi.  

  Devamı...

 • RTÜK BAŞKANI ŞAHİN

  RTÜK BAŞKANI ŞAHİN 'RTÜK'ÜN AMACI AİLECE İZLENEBİLECEK YAYINLARIN YAPILMASINI SAĞLAMAK'

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, ülke güvenliğini tehdit etmeyen, milli ve manevi değerleri gözeten, insana ve aile kavramına saygılı yayınlar istediklerini belirterek, "Kısacası RTÜK'ün amacı, ailece hep birlikte izlenebilecek ve dinlenebilecek yayınların yapılmasını sağlamaktır" dedi.

  Devamı...

 • PROF.DR.ŞEN UYARDI

  PROF.DR.ŞEN UYARDI 'BUGÜN VE YARIN İŞİNİZ YOKSA DIŞARI ÇIKMAYIN'

  CNN TÜRK Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen, Afrika'dan gelen toz taşınımına bağlı olarak yaşanan çamurlu yağışlara ilişkin açıklamalarda bulundu. Prof. Dr. Şen, 'Nefes yoluyla alırsak bunu ciğerlerimizde tahribat yapabilir. Astım, KOAH hastalarından kalp hastalarına kadar etkileyebiliyor. Mantar ve bakterileri de ciğerlerimize kadar sokabiliyor' dedi. Prof. Dr. Şen, 'Bugün ve yarın işiniz yoksa dışarı çıkmayın. Hava alamayacaksınız çünkü, maske de çok fazla işe yaramıyor' dedi.

  Devamı...

 • İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU

  İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU 'YETKİM VAR ACIMAM İPTAL EDERİM'

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ikamet sahibi yabancıların pasaportlarıyla kısıtlamada dışarı çıkmalarına ilişkin "Açık söylüyorum, kim ikamet sahibi ve pasaportuyla bu işi istismar etmeye kalkarsa ikametini iptal ederim hemen. Elimde böyle bir yetki var. İptal ederim, acımam da" ​diye konuştu.

  Devamı...

 • «Önceki 12345678910