12345678910
 • BÜYÜK ZAFER

  BÜYÜK ZAFER'İN 97.YILDÖNÜMÜ KUTLANIYOR

  30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü'nün 97. yıl dönümü, yurtta, KKTC'de ve dış temsilciliklerde törenlerle kutlanıyor.   

  Devamı...

 • ARAÇ SAHİPLERİNE KÖTÜ HABER

  ARAÇ SAHİPLERİNE KÖTÜ HABER

  BENZİN VE MOTORİNE ZAM GELDİ !

  Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 16 kuruş, motorine ise 11 kuruş zam geldi.

  EPGİS'ten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

  Devamı...

 • YOKSULLUK SINIRI :6.706 TL

  YOKSULLUK SINIRI :6.706 TL

  Türk-İş'in araştırmasına göre Ağustos ayında dört kişilik bir ailenin yoksulluk sınırı 6 bin 706 TL'ye yükseldi. Geçen yıl aynı dönemde bu rakam 5.904 TL idi. Eve üç asgari ücret maaşı giren bir hane de bile vatandaşlar yoksulluk sınırının altında yaşıyor. Resmi tanıma göre 'yoksul' olarak bile sayılmıyor.

   

  Devamı...

 • BENZİN VE MOTORİNE ZAM KESİNLEŞTİ

  BENZİN VE MOTORİNE ZAM KESİNLEŞTİ

  Litre bazında benzine 16 kuruş, motorine 11 kuruş zam yapılmasına karar verildi. 27 Ağustos Salı gününden itibaren geçerli olacak.

  Devamı...

 • İBB

  İBB'DEN OTOGAR YÖNETİMİNE İHTAR

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi sözleşmesi bitmesine rağmen Bayrampaşa'daki 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nın işletmesini devretmeyen Uluslararası Anadolu ve Trakya Otobüsçüler Derneği ile Avrasya Terminal İşletmeleri A.Ş.’ye ihtarname gönderdi. Otogarın üç gün içinde boşaltılması gerekiyor.

  İstanbul'da uzun süredir tartışma konusu olan Bayrampaşa 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nın otoparklarının kısa süre önce İBB şirketlerinden İSPARK'a devredilmesinin ardından kritik bir gelişme daha yaşandı.

  Devamı...

 • CHP

  CHP'DEN KANUN TEKLİFİ "KREDİ KARTI BORCU SİLİNSİN"

  CHP, ödenemez durumda bulunan tüketici kredisi borçlarının yeniden yapılandırılması için TBMM Başkanlığına kanun teklifi verdi.

  Devamı...

 • KARTLI ÖDEMEDE REKOR KIRILDI

  KARTLI ÖDEMEDE REKOR KIRILDI

  Bankalararası Kart Merkezi'nden (BKM) yapılan açıklamaya göre, temmuz ayında kartlı ödemeler geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 19 arttı.

  Devamı...

 • AKŞENER

  AKŞENER'DEN ELÇİBEY MESAJI

  İYİ Parti lideri Meral Akşener, vefatının 19. yıl dönümünde Türk Dünyası'nın bilge şahsiyetlerinden Azerbaycan'ın ikinci Cumhurbaşkanı Ebulfez Elçibey için bir mesaj yayınladı.

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Türk Dünyası'nın bilge şahsiyetlerinden Azerbaycan'ın ikinci Cumhurbaşkanı Ebulfez Elçibey'in vefatının 19. yılı dolayısıyla yayınladığı mesajında;

  Devamı...

 • TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ AÇIKLANDI

  TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ AÇIKLANDI

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) ve Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) işbirliği ile yürütülen tüketici eğilim anketi sonuçlarından hesaplanan mevsim etkilerinden arındırılmış tüketici güven endeksi,

  Devamı...

 • KAMİL KOÇ SATILIYOR

  KAMİL KOÇ SATILIYOR

  Kamil Koç otobüs şirketinin, Almanya merkezli Flixmobiliy GMBG’ye devri için Rekabet Kurumu'na başvuru yapıldı.

  Devamı...

 • 12345678910