12345678910
 • CİLDİ GÜZELLEŞTİREN 5 BESİN

  CİLDİ GÜZELLEŞTİREN 5 BESİN

  Diyetisyen Salih Gürel, cildi güzelleştiren besinlere ilişkin açıklamalarda bulundu.

  Devamı...

 • SGK

  SGK'DAN ÖZEL HASTANELER İÇİN YENİ KARAR

  Özel hastanelerin ‘kısmi branş’ anlaşmalarını fesheden SGK, ‘bütün branşlar’da anlaşma yapmayan hastanelere bir hafta süre verdi.
     
  Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), kurumla anlaşmalı özel hastanelere “kısmi branşlar”da değil “bütün branşlar”da hasta kabul etme zorunluluğu getirme kararı aldı.

  Devamı...

 • MASKE YASAĞI BUGÜN BİTEBİLİR

  MASKE YASAĞI BUGÜN BİTEBİLİR

  TÜRKİYE maske yasağını bugün itibariyle tamamen bitirmeye hazırlanıyor. Vaka sayısı 24 Mayıs salı günü için binin altında gelirse toplu taşımadaki maske yasağı da bitirilecek. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yasağın bitmesi için 3 gün üst üste vaka sayısının 1000'in altında gelmesi gerektiğini söylemişti. Pazar ve pazartesi günü vaka sayısı binin altında kaldı. Bugün de binin altında gelirse maskeye veda edeceğiz.

  Devamı...

 • BAKAN KOCA

  BAKAN KOCA'DAN MAYMUN ÇİÇEĞİ VİRÜSÜ AÇIKLAMASI


  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Maymun çiçeği vakasıyla ilgili açıklama yaptı. Koca, "Semptomların genellikle 2-3 hafta içinde kendiliğinden düzeldiği bilinmektedir. Afrika’da görülen hastalığa ülkemizde rastlanmamıştır" dedi.

  Devamı...

 • CANAN KARATAY

  CANAN KARATAY'BEYNİ AÇAR,CİN GİBİ OLURSUNUZ'

  Prof. Dr. Canan Karatay, her sabah aç karnına Türk kahvesi içtiğini söyledi. Çiçeklerini bile sabah kahvesiyle beslediğini belirten Karatay, “Bir Türk kahvesi fincanı, domatesin verdiği antioksidandan 100 daha fazla antioksidan verir vücudunuza. Beyni de açar, cin gibi olursunuz…” dedi.

  Devamı...

 • BAKAN KOCA

  BAKAN KOCA 'BİLİM KURULU TOPLANTISI ERTELENDİ'

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın, "en önemli toplantılarından biri olacak" dediği Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı ertelendi.

  Devamı...

 • SAĞLIK BAKANI KOCA

  SAĞLIK BAKANI KOCA'BİLİM KURULU HAFTAYA EN ÖNEMLİ TOPLANTILARINDAN BİRİNİ YAPACAK'

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yaptığı açıklamada haftaya Bilim Kurulu toplantısı yapılacağını duyurdu. Koca, “Maske ile ilgili alınacak kararlar olacak. Okullardaki maske kullanımı dahil ele alınacak. Haftaya bir açıklamamız olacak” dedi.

  Devamı...

 • BU TESTLE KALP RAHATSIZLIKLARI ÖNCEDEN TESPİT EDİLECEK

  BU TESTLE KALP RAHATSIZLIKLARI ÖNCEDEN TESPİT EDİLECEK

  ABD'li araştırmacılar, kardiyovasküler hastalıklar için gerekli ilaçların geliştirilmesine yardımcı olabilecek yeni bir teknik geliştirdi.

  Devamı...

 • SANATÇI İLKAY AKKAYA’DAN SMA’LI ÇOCUKLARA DESTEK

  SANATÇI İLKAY AKKAYA’DAN SMA’LI ÇOCUKLARA DESTEK

  Sanatçı İlkay Akkaya, Spinal Musküler Atrofi (SMA) hastası çocukların gen tedavisinde kullanılan Zolgensma ilacına ulaşmaları için herkesi duyarlı olmaya davet ederek, “Kampanyası biten 100 bebeğimiz oldu. Bunu toplumsal dayanışmayla çözdük. Aklınıza hiçbir zaman ‘yeterli paramız yok’ diye bir şey gelmesin çünkü tedaviye uçurduğumuz bebeklerimizi topladığımız 50 kuruş ve 1 liralarla tedaviye gönderebildik” dedi.

  Devamı...

 • BAKAN KOCA

  BAKAN KOCA 'YARIN BEKLENEN AÇIKLAMAYI YAPACAĞIM'

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bugün yapılması planlanan Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısının yarın toplanacağını açıkladı. Koca, “Yarın saat 18:00'da bir açıklama ile huzurlarınızda olacağım. Bu açıklamanın, bir süredir beklenen açıklama olacağına inanıyorum" dedi.

  Devamı...

 • 12345678910